Screen Replacement for NV133FHM-N56 1920X1080 FHD 30 pins 60Hz 13.3" LCD Laptop LED Display Digitizer Panel
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
  • Compatible with NV133FHM-N56 LCD LED Screen Display Digitizer Replacement.
  • Screen Size: 13.3 inch;Resolution:1920X1080 FHD; Backlight: LED; Warranty period: 3 months.